Τι είναι

Τοποθέτηση ετικέτας: 

  • Αυτό το θέμα έχει 22 απαντήσεις, 15 απαντήσεις και ενημερώθηκε τελευταία φορά 3 μήνες πριν από τον χρήστη stam_stam.
Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #7387
    tropeas
    Συμμετέχων

    Συμπλήρωσα ;->

    #7418
    annab0leyn
    Συμμετέχων

    @konstantinos.poulis καποιος φαινεται να με εχει ηδη προσθεσει (3η εβδομαδα!)

    Ποτε υπολογιζετε να ξεκινησουν τα θεματα; μπορουμε να μιλησουμε στο Skype σχετικα; (μενω Αγγλια)

    #7689
    costas.karagiannis
    Συμμετέχων

    καλησπέρα

    υπάρχει η δυνατότητα απλά να παιζουμε μουσική και να μην ασχολούμαστε με καποιο θέμα, προφανώς σε καποια διαφορετική ώρα του ΤΡΡ radio?

    #14576
    pattakosn
    Συμμετέχων

    Καλησπέρα,

    Ο αριθμός και τα θέματα των εκπομπών έχουν κλείσει ή θα μπορούσα να προτείνω και άλλη μια;

    Σκεφτόμουν μια εκπομπή που να αναφέρεται στο free software/open source, πότε ξεκίνησε, από ποιους, τη σημασία του για την κοινωνία και το εναλλακτικό μοντέλο που θα μπορούσε να υπάρξει αντί του proprietary λογισμικού με πατέντες. Σκεφτόμουν και συνδυασμό με ανοιχτά πρότυπα και ίσως και το θέμα που είχατε αναφέρει για την δυνατότητα επισκευής συσκευών.

    Τι λέτε;

    #14747

    Πολύ ωραία ιδέα. Δεν έχει κλείσει, αντιθέτως θέλουμε να συνεχίσουμε!

    #150392
    rinenweb
    Συμμετέχων

    4 χρόνια μετά μεν, αλλά να γράψω ότι μου φαίνεται κι εμένα πολύ ωραία ιδέα η συγκεκριμένη και θα μπορούσα να την υποστηρίξω κι εγώ. 😀

    @pattakosn
    αν τυχόν δεις το φόρουμ μέσα στην επόμενη τετραετία, στείλε μου αν θες ένα μήνυμα στο [email protected] να δούμε πώς θα μπορούσαμε να οργανώσουμε την ιδέα ώστε να παρουσιάσουμε κάτι δομημένο και ολοκληρωμένο ως εκπομπή, σε περίπτωση που υπάρχει ακόμα ενδιαφέρον… 🙂

    #150410
    tropeas
    Συμμετέχων

    Χαχα τι ξεθαψες!;

    #155261
    stam_stam
    Συμμετέχων

    Μετά από χρόνια ξαναμπαίνω στο φόρουμ και βλέπω μήνυμα μόλις 2.5 μηνών σε αυτή τη συζήτηση.
    Κάποτε είχα συμμετάσχει σε μια και μοναδική ραδιοφωνική εκπομπή μελών, όταν είχε προταθεί για πρώτη φορά η ιδέα και είχαν γίνει κάποιες προσπάθειες να ξεκινήσει.

    Η ιδέα παραμένει πάντα καλή, για πολλούς και διάφορους λόγους.
    Θα ήθελα να βοηθήσω, αν υπάρχει ενδιαφέρον ακόμα, τόσο από την ομάδα του TPP, όσο και από συνδρομητές.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.